Napsali o nás

Deník VYSOČINA- 15.března 2014

Děti se od hokejistů učí disciplíně

,,Máme program Zdravá mateřská školka, takže jsme hodně zaměření na sport. Děti sledují hokejisty, jak trénují. Baví je to, ale ještě jsou samozřejmě malé, takže nevědí či nevnímají, že nyní bude stadion zavřený." 

Celý článek ZDE. 

Třebíčský zpravodaj- březen 2024

Celý článek ZDE.  


Krajští dobrovolníci v předvánočním čase potěšili seniory v Jihlavě

V rámci PROJEKTU PŘEČTI jsme se zapojili do vyrábění přáníček pro seniory.


"Šlo o náš v pořadí čtvrtý dobrovolnický den v letošním roce a opravdu se vydařil. Naše řady rozšířily nové kolegyně z různých odborů, a za to jsem moc ráda," pochvalovala si Irena Hambálková, která spolu s kolegy přinesla seniorům vánoční přání od dětí z MŠ Mateřská škola Cyrilometodějská Třebíč, kde tradičně přáníčka pro seniory vyrábí, a dobrovolníci zase dostali od seniorů ručně vyrobené andělíčky. Součástí odpoledne byla i krátká přednáška o myslivosti nebo povídání o vesmíru. 

Celý článek ZDE.

Třebíčský zpravodaj- leden 2024

Vánoční zpívání na školní zahradě.

Celý článek ZDE.